Çiftlik Oyunları

1/1

Mükemmel Çiftlik Mükemmel Çiftlik Mause ile toprak ekin ve üstüne tohum ekerek sebzeler yetiştirip satın. Kümesler kurun,yumurta ve süt satarsınız. Para kazandıkça yeni fabrikalar kurarak ve araziler alarak çiftliğinizi mükemmel bir işletme haline getirin.

Sincap Patakla Sincap Patakla Tarlanızı istila eden sincapları deliklerinden kafalarını uzattıklarında elinzdeki sopayla onlara vurarak etkisiz hale getirin.

Komşu çiftlik Komşu çiftlik Komşu çiftlik oyununda eğlenceli çiftlik işleri sizi bekliyor.

Uçan Sincap Uçan Sincap Uçan sincap oyununda kontrol tuşlarını oyun içerisinde görüceksiniz. Bu oyunda engelleri aşıp altınları toplamalı ve oyun sonuna ulaşmaya çalışmalısınız.

Sebze Taşıyıcı Sebze Taşıyıcı Usta bir kamyonet şoförü amcayla birlikte sebze-meyve taşımak ve hedeflenen yerlere götürün.

Çiftçi Amca Çiftçi Amca Çiftçi Amca ile tarlanızı ve bahçelerinizi ekerek hasadı toplayın. Mouse ile oynayın.

Tarladaki Sebzeler Tarladaki Sebzeler Tarlada yetişen sebzeleri toplamanın formulü artık değişti. Bunun yolu toplanan sebzelerden oluşan bir grup sebze kalabalığı içinden benzer üç meyveyi bir araya getirerek toplayabilirsiniz. Sebzeleri bir araya getirerek patlamalı ve puan kazanmalısınız.

Meyve Ağacı Meyve Ağacı Meyve Ağacına taş atarak ağaçtaki elmaları düşürün.

Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Köydeki çiftlikte düzenlenen ve genelde çiftçilerin traktörleriyle katıldıkları bu yarışta sizlerde kendi traktörünüzü sürecek ve diğer çiftlik traktörlerini geçmek için yarışacaksınız. Traktörleri geçmek için stratejiniz şöyle olmalıdır; Kenarlara takılmadan yani çarpmadan ilerlemeli ve rakiplerinizi egale etmeli isiniz. Rakiplerinizi devre dışı bırakmanın tek yolu onları tarlanın için sürüklemektir. İki etaptan oluşan yarışların ilk bölümünde bunu yaparsanız diğer traktörler olmadan yarışı siz kazanabilirsiniz. Fakat bunu diğer traktörler de sizin için yapmaya çalışacaktır. İyi oyunlar

Çiftlik Taşımacılığı Çiftlik Taşımacılığı Oyunumuza hoş geldiniz arkadaşlar. Traktörümüzün kasasına yüklediğimiz yükleri hızlı ama dikkatli bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmalıyız. Oldu ya yarı yolda kasamızı bırakmak istedik o halde boşluk tuşunu kullanmalıyız. Boşluk tuşu oyunumuzda 2 şeye yarar. Kasa bırakma ve malları teslim edeceğimiz yerin kapısını açmaya. Oyunumuzun diğer kontrollerini ise yön tuşları sayesinde yapabiliriz. Oyunumuzda etapları kısa sürede ve malları eksik getirmememiz doğrultusunda daha fazla puan kazanırız.

Çiftlik Traktörü Yarışması Çiftlik Traktörü Yarışması geleneksel traktör yarışması çiftliğimizde sizi bekliyor, oyunumuza katılın yön tuşları ile traktörü kullanıp çiftlikteki parkurda başarı ile ilerleyin. traktörler için özel hazırlanan parkurda dolambaçlı yolu aşmak için traktörün kontrolünü iyi yapın ve oyunu tamamlayın. Sitemiz birbirinden renkli oyunlar ile sitemizde eğlenmeye ne dersiniz? katılın ve eğlenin.

Hasat Toplama Hasat Toplama Sıcak bir yaz gününde tarlaya ektiğiniz ürünleri toplamak için traktörün üstüne binin ve tarlaya ulaşmak için çaba gösterin.Traktörü yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir.Traktör ile tarlada gezinerek karşınıza çıkan ayçiçekleri ve mısırları toplamanız için çok hızlı olmanız gerekiyor.Tarlada önünze çıkan inekler ve domuzlara çarpmamanız gerekiyor,hayvanlara çarptığınız an puan kaybedersiniz.Ekranın sol tarafında bulunan bölümde topladığınız ürünlerin adeti yazmaktadır.Oyunda bol şans ve iyi vakitler geçirmeniz dileği ile iyi oyunlar.

1/1
Sponsorlu Bağlantılar